Projekt pokoju dziecka i nastolatka

Zaprojektuj z nami wymarzone miejsce dla swojej pociechy!

Marzysz o pokoju dla swojego dziecka, który będzie idealnie dostosowany do jego potrzeb i zainteresowań? Jesteś we właściwym miejscu! Jako doświadczeni projektanci wnętrz, specjalizujemy się w tworzeniu niezwykłych i funkcjonalnych pokoi dla dzieci i nastolatków.

Zdajemy sobie sprawę, że dzieci i nastolatki mają własne wymagania i potrzeby, dlatego nasze projekty są dostosowane do ich indywidualnych preferencji. Dbamy o każdy detal, aby stworzyć pokój, który jest zarówno funkcjonalny, jak i atrakcyjny dla oka.

Nasze projekty łączą w sobie wyjątkowe wzornictwo, funkcjonalność i trwałość, aby stworzyć pokój, który będzie zarówno estetycznie piękny, jak i wygodny dla dziecka. Z naszą pomocą, możesz mieć pewność, że Twój pokój dla dziecka będzie spełniać wszystkie jego potrzeby i marzenia.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami i pozwolenia nam pomóc Ci stworzyć wyjątkowy i funkcjonalny pokój dla Twojego dziecka. Nie zwlekaj, pozwól swojemu dziecku rozwijać swoje marzenia już dziś!

Kompleksowy projekt
mieszkania nie jest
Ci potrzebny?

Interesuje Cię
wyłącznie
projekt pokoju
dziecka?

Proponujemy projekt pokoju
lub adaptację
istniejącego projektu

Projekty pokoi dla dziewczynek

Projekty pokoi dla chłopców

Projekt pokoju nastolatka

Projekt pokoju małego dziecka

Projekt pokoju dla dziewczynki

Idealny pokój dla małej dziewczynki powinien być przede wszystkim przestrzenią, w której będzie się czuć bezpiecznie i komfortowo, ale również pełną radości i kolorów. Jako doświadczeni projektanci wnętrz, wiemy jak ważne jest stworzenie przestrzeni, która zachęca do zabawy i rozwijania wyobraźni.

Nasze projekty pokojów dla dziewczynek są zaprojektowane tak, aby zapewniać optymalną przestrzeń do zabawy, ale również do nauki i odpoczynku. Zwrócimy uwagę na wszystkie szczegóły, aby stworzyć miejsce, w którym Twoja córka będzie czuć się komfortowo i bezpiecznie.

W naszych projektach stawiamy na pastelowe kolory i delikatne wzory, takie jak kwiaty, motyle i zwierzęta, które dodają dziewczęcego uroku i elegancji. Ponadto, dbamy o wybór odpowiednich mebli i dodatków, które będą wygodne i trwałe, a jednocześnie wprowadzą dodatkowe elementy radości do pokoju.

Jeśli marzysz o pokoju dla swojej córki, który będzie odzwierciedlać jej osobowość i zainteresowania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć wyjątkowe i funkcjonalne miejsce, w którym Twoja córka będzie mogła rozwijać swoje pasje i marzenia.

projekt pokoju dziecka projekt dla dziewczynki projektowanie wnetrz lublin

Pokój dziewczynki – Mustang

Pokój dziewczynki – Serce

Pokój dziewczynki poddasze, antresola – Na łące

Pokój dziewczynki – Lis w łódce

Pokój dziewczynki – Motyla noga

Pokój dziewczynki – Księżniczka

Pokój dziewczynki – Z lamą

Pokój dziewczynki poddasze – Kurtyna w górę

Pokój dziewczynki – World

Pokój dziewczynki poddasze, antresola – Tipi

Projekt pokoju dziewczynki – Boho Horse

Pokój dziewczynki – Pink mountain

Projekt pokoju dziewczynki – Bukiet

Projekt pokoju dziewczynki na poddaszu – Koteczek

Projekt pokoju sióstr – Gwiazdka

Pokój dziewczynki- Mistrzyni

Projekt pokoju dziewczynki – Ananasy

Projekt pokoju dziewczynki –  Animals

Projekt pokoju dziewczynek na poddaszu- Fashion Mint

Projekt pokoju rodzeństwa – Gradient

Podobają Ci się nasze projekty pokoi dzieci?

Chciałbyś porozmawiać o szczegółach?

Zastanawiasz się jak wygląda projekt?

Projekty pokoi chłopców

Idealny pokój dla chłopca powinien być przede wszystkim funkcjonalny i bezpieczny, ale również pełen radości i kolorów. Jako doświadczeni projektanci wnętrz, wiemy jak ważne jest stworzenie przestrzeni, która zachęca do zabawy i rozwijania wyobraźni.

Nasze projekty pokojów dla chłopców są zaprojektowane tak, aby zapewniać optymalną przestrzeń do zabawy, ale również do nauki i odpoczynku. Zwrócimy uwagę na wszystkie szczegóły, aby stworzyć miejsce, w którym Twój syn będzie czuć się komfortowo i bezpiecznie.

W naszych projektach stawiamy na kolory, które są dynamiczne i pełne energii, a także na wzory i motywy, które odpowiadają zainteresowaniom chłopców, takie jak samochody, statki kosmiczne i zwierzęta. Ponadto, dbamy o wybór odpowiednich mebli i dodatków, które będą wygodne i trwałe, a jednocześnie wprowadzą dodatkowe elementy zabawy do pokoju.

Jeśli marzysz o pokoju dla swojego syna, który będzie odzwierciedlać jego osobowość i zainteresowania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć wyjątkowe i funkcjonalne miejsce, w którym Twój syn będzie mógł rozwijać swoje pasje i marzenia.

projekt pokoju dziecka projekt dla chlopca projektowanie wnetrz lublin

Projekt pokoju chłopca – Mały piłkarz

Projekt pokoju chłopca – Grafitti

Pokój chłopca- Minecraft 1.18

Pokój chłopca – Minecraft 1.19

Pokój chłopca – Zoo

Pokój chłopca – Moro

Projekt pokoju chłopca – Geograf

Projekt pokoju chłopca 10 lat – “Marvel”.

Projekt pokoju chłopca – Brum 2

Projekt pokoju braci – Ferrari

Projekt pokoju chłopca 6 lat – Dusty

Projekt pokoju chłopca – Teren Mateusza

Projekt pokoju chłopca

Projekt pokoju chłopca 12 lat – “Yoda”.

Projekt pokoju chłopca –  piłka nożna “Barcelona”.

Podobają Ci się nasze projekty pokoi dzieci?

Chciałbyś porozmawiać o szczegółach?

Zastanawiasz się jak wygląda projekt?

Projekt pokoju nastolatka

Pokój dla nastolatka powinien być miejscem, w którym może on wyrażać swoją osobowość, ale także mieć wygodne miejsce do nauki i odpoczynku. Nasze projekty pokoi dla nastolatków są zaprojektowane tak, aby odpowiadać na potrzeby tej grupy wiekowej i zapewniać im wygodne i funkcjonalne miejsce do życia.

W naszych projektach stawiamy na modne i nowoczesne wzornictwo, aby nastolatek czuł się trendy i na czasie. Ponadto, dbamy o wybór odpowiednich mebli, takich jak biurko, komoda i regał, aby zapewnić miejsce do nauki i przechowywania rzeczy.

Jeśli Twoja córka lub syn marzy o pokoju, który odzwierciedla jego osobowość i zainteresowania, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć wyjątkowe i funkcjonalne miejsce, w którym Twój nastolatek będzie mógł rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

projekt pokoju dziecka projekt dla nastolatka projektowanie wnetrz lublin

Pokój nastolatki – Talizman

Pokój nastolatki – Scandi Cool

Pokój nastolatka – Triangle

Projekt pokoju nastolatka – Szaro-żółty

Pokój nastolatka – W ogniu walki

Projekt pokoju młodzieżowego

Projekt pokoju nastolatka – Róża wiatrów

Projekt pokoju nastolatka – Eket

Podobają Ci się nasze projekty pokoi dzieci?

Chciałbyś porozmawiać o szczegółach?

Zastanawiasz się jak wygląda projekt?

Projekty pokoju małego dziecka

Projektując pokój dla najmłodszych dzieci, warto pamiętać o kilku ważnych aspektach. Przede wszystkim należy zadbać o bezpieczeństwo – wybierając meble i dodatki, należy upewnić się, że są one dostosowane do wieku i możliwości dziecka. Kolejnym ważnym elementem jest funkcjonalność – pokój powinien być zaaranżowany tak, aby zapewniać wystarczającą przestrzeń do zabawy i nauki.

Ponadto, warto pamiętać o odpowiednim oświetleniu – światło powinno być dostosowane do wieku i potrzeb dziecka, a także stanowić dodatkowe źródło dekoracji. Nie można zapominać również o kolorystyce – barwy powinny być przyjazne i stymulujące, a jednocześnie dostosowane do wieku i upodobań dziecka.

Podsumowując, projektując pokój dla najmłodszych dzieci, należy połączyć bezpieczeństwo, funkcjonalność, odpowiednie oświetlenie i atrakcyjną kolorystykę, aby stworzyć wspaniałe i praktyczne wnętrze, w którym dziecko będzie się czuło wyjątkowo.

projekt pokoju dziecka projekt dla malego dziecka projektowanie wnetrz lublin

Pokój małego dziecka – Tukan

Pokój małego dziecka – Yellow & Grey

Pokoik małego dziecka – Maleństwo

Podobają Ci się nasze projekty pokoi dzieci?

Chciałbyś porozmawiać o szczegółach?

Zastanawiasz się jak wygląda projekt?

Moje podejście się sprawdza

Klienci doceniają Perspektywa Studio, projektowanie wnętrz Lublin

Agnieszka
Agnieszka
2023-01-31
Takiego profesjonalnego projektu w życiu nie widziałam, każdy milimetr mieszkania przemyślany w 100%, pomimo moich pomysłów, które były totalną porażką, dopiero Pani Agnieszka, pokazała mi rozsądne rozwiązania. Dziękuję , jeszcze raz dziękuję!
Rafał W.
Rafał W.
2022-06-16
Bardzo polecam współpracę z Panią Agnieszką z Biura Projektowego Perspektywa. W czasie konsultacji dostałem wiele cennych porad. Projekt spełnił moje oczekiwania. Pani Agnieszka na każdym etapie współpracy wykazała się profesjonalizmem i stworzyła przytulne i bardzo praktyczne wnętrze. Jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany, to szczerze i gorąco polecam!
Daniel J.
Daniel J.
2021-12-28
Bardzo polecam usługi i wykonanie projektu wnętrza w Perspektywa Studio: -cena do jakości -wspomniana już wcześniej luźna atmosfera spotkań -miejsce spotkań (osobiście jakieś biuro by mi przeszkadzało - za oficjalnie) Dużo cennych rad które uchroniły nas przed złymi decyzjami. Niestety zgłosiliśmy się za późno z etapem projektowania - najlepiej przed rozpoczęciem budowy wtedy efekt jest najlepszy. Pani Agnieszka służy także pomocą po zakończeniu projektowania i ostatecznym rozliczeniu - co daje duży plus.
Paweł Wielkoliński
Paweł Wielkoliński
2021-12-10
Projekt wykonany profesjonalnie i z dokładnością. Pani Agnieszka spełniła nasze oczekiwania w 110%. Mogliśmy na każdym etapie liczyć na fachowe rady i pomoc. Polecam.
Damian
Damian
2021-11-28
Podejście do klienta, kontakt na najwyższym poziomie. Trafne rady, wszystko wytłumaczone w prosty sposób od A do Z. Starałem się znaleźć jakieś "szpileczki" żeby nie było za idealnie ale nie znalazłem - pełna profeska, luźna atmosfera spotkań i Kobieta z sercem do tego co robi 🙂 Pozdrawiam Aga i dzięki za pomoc ! Polecam z czystym sumieniem
Monika Humieniuk
Monika Humieniuk
2021-04-07
Osoba godna polecenia. Na początku lipca będziemy robić remont domu. Pani Agnieszka wykonała nam projekt bardzo szybko, wszystkie poprawki były nanoszone, zawsze doradza, nie zostawia klienta z problemem, tylko zawsze szuka dobrego rozwiązania. Przy tym jest bardzo miłą osobą. Nie mogę już się doczekać efektu końcowego 😉
Dawid Jacewski
Dawid Jacewski
2021-02-24
Kreatywne podejście do rozwiązań zagospodarowania przestrzeni użytkowej. Polecam!