Dokumentacja projektu wnętrz.

Czyli ostateczny produkt współpracy architekta wnętrz z klientem.

Dlaczego dokumentacja projektu wnętrz jest tak ważna?

Zastanówmy się, czego oczekujesz, zlecając architektowi usługę zaprojektowania twojego mieszkania lub domu?

Na pewno pragniesz ostatecznego efektu w postaci pięknych, indywidualnych i ergonomicznych pomieszczeń, zgodnych z Twoim poczuciem estetyki. Żeby jednak takie oczekiwanie w pełni się spełniło, niezbędnych jest kilka czynników.

Projektant powinien mieć odpowiednią dozę talentu i wiedzy fachowej, żeby stworzyć wizję Twojego domu. Jednak ta koncepcja powinna być realna w adaptacji. Tak, żeby wykonawcy mogli ją bez problemu wdrożyć w życie. Innymi słowy, to co widzisz na wizualizacjach, powinno dać się zrealizować. Właśnie do tego niezbędna jest dobra dokumentacja projektu wnętrz.

Dlatego w Perspektywa Studio wychodzimy z założenia, że wszelkie wizje projektowe powinny być wykonalne i dobrze udokumentowane.

Czytelna i dobrze opracowana dokumentacja ułatwia komunikację z wykonawcami, niweluje ryzyko wykonania prac niezgodnie z założeniami, oszczędza nerwy, czas i pieniądze inwestora.

Poznaj nasze projekty:

Klienci doceniają jakość dokumentacji:

 • Agnieszka S. (Facebook)
  Polecam! Profesjonalizm i kreatywność dostosowana do zainteresowań i portfela klienta 🙂
  Agnieszka S. (Facebook)
 • Ania W. S. (opinie Facebook)
  Super spotkanie w miłym i profesjonalnym towarzystwie 🙂 Umówiłam się na jednorazowe konsultacje aby dobrać podłogę , a tak na prawdę przegadałyśmy całe mieszkanie - od koloru ścian po głębokość poszczególnych szaf 🙂 Dużo cennych i praktycznych rad. Pani Agnieszka zna się na rzeczy, potrafiła wyjaśnić czemu tak, a nie inaczej i nawet jeżeli burzyło to moją dotychczasową koncepcje to mimo wszystko cieszyłam się ze zmiany 🙂 Dzięki Pani Agnieszko
  Ania W. S. (opinie Facebook)
 • Anna G.-K. (Facebook)
  Polecam Agnieszkę i jej pomysły. Pomogła wybrnąć mi z niezłego impasu. Uporządkować to co chcę, i zaproponować super rozwiązania! Otwarta na uwagi. Pracowałyśmy nad projektem dopóki nie zaakceptowałam ostatecznej, satysfakcjonującej wersji. Raz jeszcze polecam
  Anna G.-K. (Facebook)
 • Karolina Ł.-K. (opinie Facebook)
  Poszukiwanie rozwiązań w internecie, dobór kolorów i elementów w aranżacji nie są moją mocną stroną. Dodatkowo, czas potrzebny za samodzielne zaprojektowanie domu trzeba by było wygospodarować kosztem innych aktywności życiowych. Stąd wzięcie pomocy stało się oczywistością. Energia, sympatyczność i ciepłe podejście do klienta zadecydowało o tym, że Perspektywa Studio stała się naszym kompanem w temacie. Praca nas projektem była przyjemnością. Sprawnie, tak jak sobie wymarzyliśmy, a dodatkowo Pani Agnieszka zaproponowała mnóstwo funkcjonalnych rozwiązań, na które nigdy byśmy nie wpadli. Gorąco polecam!
  Karolina Ł.-K. (opinie Facebook)
 • Svitlana P. (opinie Facebook)
  Fachowo i kreatywnie. Chłopaki od remontów powiedzieli, że tak dokładnego i zrozumiałego projektu jeszcze nie widzieli.
  Svitlana P. (opinie Facebook)
 • Agnieszka K. (opinie Facebook)
  Bardzo polecam. Super kontakt, przygotowany dla nas projekt mieszkania został wykonany praktycznie bez większych zmian. Teraz mamy bardzo funkcjonalnie urządzone mieszkanie, które dodatkowo nowocześnie wygląda, a na tym nam zależało. Jedynie może zabrakło nam wizyt w mieszkaniu w trakcie jego wykańczania. Ale zawsze można było zadzwonić i dopytać o szczegóły.
  Agnieszka K. (opinie Facebook)
 • Monika G. (opinie Facebook)
  Bardzo profesjonalny i dokładny projekt, na pewno nie poradzilibyśmy sobie bez niego na etapie rozmieszczenia funkcjonalnego urządzeń w domu. Dziękujemy też Pani Agnieszce za cierpliwość w naszych wyborach oraz za oddanie i czas, który dla nas przeznaczyła, bo zawsze można było liczyć na pomoc. Z całą pewnością polecamy
  Monika G. (opinie Facebook)
 • Beata R. (opinie Facebook)
  Polecam! Profesjonalizm i kreatywność dostosowana do zainteresowań i portfela klienta 🙂
  Beata R. (opinie Facebook)
 • Elżbieta P. (opinie Facebook)
  Jestem świeżo po remoncie, który przeprowadziłam na podstawie projektu Pani Agnieszki. Projekt wykonany profesjonalnie i mimo krótkiego terminu wykonany nawet przed czasem. W trakcie remontu Pani Agnieszka doradzała i rozwiązywała każdy problem. Współpraca układała się wspaniale. Bardzo polecam. Pani Agnieszko dziękuję 🙂
  Elżbieta P. (opinie Facebook)
 • Magdalena Z. (opnie Google)
  Pani Agnieszka przygotowała nam super projekt wnętrz, dostosowany do naszych potrzeb oraz naszego upragnionego stylu mieszkania. Projekt był bardzo dokładny i chwalony przez wykonawcę. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Agnieszką i z czystym sercem polecam każdemu kto chce mieć super przemyślane i dobrze zaprojektowane mieszkanie lub dom 🙂.
  Magdalena Z. (opnie Google)
 • Joan (opinie Google)
  Projekt bardzo szczegółowy i dopracowany - wykonawcy byli pod wrażeniem. Kontakt z panią Agnieszką świetny, uwzględniła w projekcie wszystkie nasze dość chaotyczne pomysły i stworzyła z tego współgrającą ze sobą całość. Mieszkanie wyszło bardzo funkcjonalne, jest wiele pomysłowych rozwiązań które ułatwiają życie. Na pewno skorzystamy ponownie z usług tej firmy w przyszłości.
  Joan (opinie Google)
 • Ola M. (opinie Google)
  Wspaniała współpraca. Przesympatyczna, niezwykle kompetentna Osoba.
  Aga była dostępna 24/h, doradzała, w każdej najdrobniejszej rzeczy.
  Na szczęście znaleźliśmy Projektantkę, która w 100% wstrzeliła się
  z projektem w nasze gusta!
  Ola M. (opinie Google)
Dane firmy:

Perspektywa Studio
ul. Powstania Styczniowego 2
20-718 Lublin
NIP: 712 25 03 409
tel: 607 54 24 74
e-mail: [email protected]

poniedziałek–piątek 8:00–18:00

O firmie:

Zajmujemy się
projektowaniem wnętrz
w Lublinie i okolicach.
Tworzymy projekty mieszkań
w blokach, domach jednorodzinnych,
jak i wnętrz komercyjnych.
Udzielamy konsultacji projektanta
u klienta, np.
szybkie metamorfozy wnętrz.