Poznaj moje projekty wnętrz

Agnieszka Stepuch projektant Lublin Perspektywa Studio

Projektant wnętrz Lublin – Agnieszka Stepuch

Działalność jako projektant wnętrz Lublin, rozpoczęłam w 2013 roku. Już blisko 10 lat mam przyjemność stylizować Wasze mieszkania i domy.

W mojej pracy skupiam się szczególnie na klientach indywidualnych.
Właścicielach większych i mniejszych mieszkań i domów, którzy oczekują ciekawego i funkcjonalnego pomysłu na wnętrze.

To właśnie chęć trafiania w potrzeby tych klientów sprawia mi największą satysfakcję.

Moje usługi spotykają się z uznaniem odbiorców. Niejednokrotnie słyszałam, że zrobiłam więcej niż się spodziewano. Tak właśnie działam.
Podczas tworzenia projektów i ich realizacji staram się maksymalnie wyręczyć klienta, z uciążliwości planowania i wykonywania zadań związanych z powstawaniem nowego wnętrza. Jest to możliwe dzięki profesjonalizmowi oraz współpracy z najlepszymi dostawcami materiałów, oraz wykonawcami.

Moją dewizą jest funkcjonalność zamknięta w prostą i elegancką formę.

Według mnie projektowanie powinno być jak układanie puzzli – wszystko powinno do siebie pasować i tworzyć estetyczną całość.

Perspektywa Studio pracuje, aż do uzyskania pełnej satysfakcji klienta z projektu.

Jeśli więc:

Szukasz projektant wnętrz Lublin ?
To ja 🙂 Zadzwoń, porozmawiajmy o Twoim wymarzonym mieszkaniu.

Zastanawiasz się jak zaprojektować mieszkanie w Lublinie ?
Znajdziemy wspólnie Twój styl, zaproponuję ergonomiczne rozwiązania.

Nie wiesz jakie meble wybrać i które dodatki pasują ?
Zrobię to za Ciebie.

Zastanawiasz się jak będzie wyglądać zaprojektowany salon ?
Przygotuję dla Ciebie wizualizacje wnętrz.

Myślisz gdzie kupić płytki, farby, meble w dobrych cenach na terenie Lublina ?
Przygotuję dla Ciebie zestawienia ilościowe i cenowe

Potrzebujesz doradztwa. Jaki kolor ścian wybrać ? Jak dokonać metamorfozy wnętrza ?
Proponuję konsultacje projektanta wnętrz na terenie Lublina okolic

Moje podejście się sprawdza:

Agnieszka
Agnieszka
2023-01-31
Takiego profesjonalnego projektu w życiu nie widziałam, każdy milimetr mieszkania przemyślany w 100%, pomimo moich pomysłów, które były totalną porażką, dopiero Pani Agnieszka, pokazała mi rozsądne rozwiązania. Dziękuję , jeszcze raz dziękuję!
Rafał W.
Rafał W.
2022-06-16
Bardzo polecam współpracę z Panią Agnieszką z Biura Projektowego Perspektywa. W czasie konsultacji dostałem wiele cennych porad. Projekt spełnił moje oczekiwania. Pani Agnieszka na każdym etapie współpracy wykazała się profesjonalizmem i stworzyła przytulne i bardzo praktyczne wnętrze. Jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany, to szczerze i gorąco polecam!
Daniel J.
Daniel J.
2021-12-28
Bardzo polecam usługi i wykonanie projektu wnętrza w Perspektywa Studio: -cena do jakości -wspomniana już wcześniej luźna atmosfera spotkań -miejsce spotkań (osobiście jakieś biuro by mi przeszkadzało - za oficjalnie) Dużo cennych rad które uchroniły nas przed złymi decyzjami. Niestety zgłosiliśmy się za późno z etapem projektowania - najlepiej przed rozpoczęciem budowy wtedy efekt jest najlepszy. Pani Agnieszka służy także pomocą po zakończeniu projektowania i ostatecznym rozliczeniu - co daje duży plus.
Paweł Wielkoliński
Paweł Wielkoliński
2021-12-10
Projekt wykonany profesjonalnie i z dokładnością. Pani Agnieszka spełniła nasze oczekiwania w 110%. Mogliśmy na każdym etapie liczyć na fachowe rady i pomoc. Polecam.
Damian
Damian
2021-11-28
Podejście do klienta, kontakt na najwyższym poziomie. Trafne rady, wszystko wytłumaczone w prosty sposób od A do Z. Starałem się znaleźć jakieś "szpileczki" żeby nie było za idealnie ale nie znalazłem - pełna profeska, luźna atmosfera spotkań i Kobieta z sercem do tego co robi :) Pozdrawiam Aga i dzięki za pomoc ! Polecam z czystym sumieniem
Monika Humieniuk
Monika Humieniuk
2021-04-07
Osoba godna polecenia. Na początku lipca będziemy robić remont domu. Pani Agnieszka wykonała nam projekt bardzo szybko, wszystkie poprawki były nanoszone, zawsze doradza, nie zostawia klienta z problemem, tylko zawsze szuka dobrego rozwiązania. Przy tym jest bardzo miłą osobą. Nie mogę już się doczekać efektu końcowego ;-)
Dawid Jacewski
Dawid Jacewski
2021-02-24
Kreatywne podejście do rozwiązań zagospodarowania przestrzeni użytkowej. Polecam!

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z POMOCY PROJEKTANTA WNĘTRZ?

Usługa projektowania wnętrz to Twój klucz do pięknego i funkcjonalnego mieszkania.  Skorzystanie z usługi projektowania wnętrz pozwala na uzyskanie indywidualnie zaprojektowanego wnętrza, dostosowanego do Twoich potrzeb i gustu. Projektant wnętrz posiada wiedzę i doświadczenie, które pozwala mu na optymalne wykorzystanie przestrzeni i dobór odpowiednich materiałów, co może oszczędzić Ci czas i pieniądze. Ponadto, projektant wnętrz może pomóc w uniknięciu błędów i nieporozumień, które mogą się pojawić podczas samodzielnego projektowania. Skorzystaj z naszej usługi projektowania wnętrz i ciesz się pięknym i funkcjonalnym wnętrzem 🙂