Projekt pokoju małego dziecka – Tukan

Opis projektu

Projekt pokoju małego dziecka

Podobają Ci się nasze projekty pokoi dzieci?

Chciałbyś porozmawiać o szczegółach?

Zastanawiasz się jak wygląda projekt?

Nasze podejście się sprawdza

Klienci doceniają Perspektywa Studio

Perspektywa Studio
5.0
Na podstawie 31 opinii
powered by Google
Ka PyKa Py
13:56 27 Nov 23
Z całego serca polecamy Panią Agnieszkę. 100 % profesjonalizmu, niesamowita kreatywność. Jesteśmy bardzo zadowoleni - słucha klienta i dobiera rozwiązania do jego potrzeb zapewniając funkcjonalność pomieszczeń. Dba o każdy szczegół. Dodatkowo wszystko jest na czas. Warto skorzystać z Jej usług. Katarzyna i Grzegorz
Francesco Uk'eFrancesco Uk'e
09:50 06 Mar 23
AgnieszkaAgnieszka
06:18 31 Jan 23
Takiego profesjonalnego projektu w życiu nie widziałam, każdy milimetr mieszkania przemyślany w 100%, pomimo moich pomysłów, które były totalną porażką, dopiero Pani Agnieszka, pokazała mi rozsądne rozwiązania. Dziękuję , jeszcze raz dziękuję!
Rafał W.Rafał W.
10:19 16 Jun 22
Bardzo polecam współpracę z Panią Agnieszką z Biura Projektowego Perspektywa. W czasie konsultacji dostałem wiele cennych porad. Projekt spełnił moje oczekiwania. Pani Agnieszka na każdym etapie współpracy wykazała się profesjonalizmem i stworzyła przytulne i bardzo praktyczne wnętrze. Jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany, to szczerze i gorąco polecam!
Monika RybakMonika Rybak
17:30 10 Apr 22
EdytaEdyta
14:41 29 Mar 22
Bardzo polecam usługi projektowania u Pani Agnieszki. Przepięknie zaprojektowana kuchnia. Wszystko idelanie wymierzone, wyliczone i wytłumaczone. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam
Agata ZgierskaAgata Zgierska
16:19 30 Dec 21
Daniel J.Daniel J.
10:31 28 Dec 21
Bardzo polecam usługi i wykonanie projektu wnętrza w Perspektywa Studio:-cena do jakości-wspomniana już wcześniej luźna atmosfera spotkań-miejsce spotkań (osobiście jakieś biuro by mi przeszkadzało - za oficjalnie)Dużo cennych rad które uchroniły nas przed złymi decyzjami. Niestety zgłosiliśmy się za późno z etapem projektowania - najlepiej przed rozpoczęciem budowy wtedy efekt jest najlepszy.Pani Agnieszka służy także pomocą po zakończeniu projektowania i ostatecznym rozliczeniu - co daje duży plus.
Paweł WielkolińskiPaweł Wielkoliński
09:26 10 Dec 21
Projekt wykonany profesjonalnie i z dokładnością. Pani Agnieszka spełniła nasze oczekiwania w 110%. Mogliśmy na każdym etapie liczyć na fachowe rady i pomoc. Polecam.
DamianDamian
18:59 28 Nov 21
Podejście do klienta, kontakt na najwyższym poziomie. Trafne rady, wszystko wytłumaczone w prosty sposób od A do Z. Starałem się znaleźć jakieś "szpileczki" żeby nie było za idealnie ale nie znalazłem - pełna profeska, luźna atmosfera spotkań i Kobieta z sercem do tego co robi 🙂 Pozdrawiam Aga i dzięki za pomoc ! Polecam z czystym sumieniem
Monika HumieniukMonika Humieniuk
17:27 07 Apr 21
Osoba godna polecenia.Na początku lipca będziemy robić remont domu. Pani Agnieszka wykonała nam projekt bardzo szybko, wszystkie poprawki były nanoszone, zawsze doradza, nie zostawia klienta z problemem, tylko zawsze szuka dobrego rozwiązania. Przy tym jest bardzo miłą osobą.Nie mogę już się doczekać efektu końcowego 😉
Magdalena BruszkiewiczMagdalena Bruszkiewicz
14:34 06 Nov 20
Pani Agnieszka Stepuch wykonała dla nas świetne projekty dwóch mieszkań. To była kawalerka oraz mieszkanie 4 pokojowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego efektu oraz przebiegu współpracy. Dzięki Pani Agnieszce nasze plany remontowe wydały się dużo łatwiejsze do zrealizowania. Warto wydać pieniądze na współpracę z projektantem. Zupełnie inaczej np. wygląda później rozmowa z wykonawcami nt. wyceny prac.
Magdalena ZdzisińskaMagdalena Zdzisińska
19:27 04 Mar 20
Pani Agnieszka przygotowała nam super projekt dostosowany do naszych potrzeb oraz naszego upragnionego stylu mieszkania, projekt był bardzo dokładny i chwalony przez wykonawcę. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Agnieszką i z czystym sercem polecam każdemu kto chce mieć super przemyślane i dobrze zaprojektowane mieszkanie lub dom ????.
js_loader
Dane firmy:


Perspektywa Studio
ul. Powstania Styczniowego 2
20-718 Lublin
NIP: 712 25 03 409
tel: 607 54 24 74
e-mail: biuro@perspektywastudio.pl

poniedziałek–piątek 8:00–18:00

O firmie:

Zajmujemy się
projektowaniem wnętrz
w Lublinie i okolicach.
Tworzymy projekty mieszkań
w blokach, domach jednorodzinnych,
jak i wnętrz komercyjnych.
Udzielamy konsultacji projektanta
u klienta, np.
szybkie metamorfozy wnętrz.