Projekt sypialni – Green & Grey

Opis projektu:

Koncepcja projektu to połączenie funkcjonalności z estetyką. Dzięki zastosowaniu wielofunkcyjnych mebli, jak szafka z miejscem do pracy i otwartymi półkami, uzyskano maksymalną wygodę bez rezygnacji z eleganckiego designu. Całość dopełniają starannie dobrane dodatki, takie jak minimalistyczne lustra i stylowe doniczki z roślinami, które wprowadzają element natury do wnętrza.

Paleta kolorów opiera się na kontraście ciepłego drewna i chłodnej zieleni, z dodatkiem szarości, która łagodzi ten kontrast. Jest to przemyślany wybór, który wzmacnia poczucie spokoju. Meble w jasnym kolorze drewna łączą się z szarymi tekstylnymi akcentami, jak pościel czy zasłony, zachowując jednocześnie harmonię kolorystyczną. Materiały, z których wykonano meble i dekoracje, to przede wszystkim drewno i tkaniny o różnorodnej fakturze, co dodaje wnętrzu głębi. Oświetlenie to kombinacja funkcjonalnych lamp punktowych i dekoracyjnego oświetlenia wiszącego, które razem tworzą intymną, ale dobrze oświetloną przestrzeń.

Funkcjonalność przejawia się w wielozadaniowości mebli oraz przemyślanym rozmieszczeniu oświetlenia, które umożliwia różne scenariusze użytkowania przestrzeni – od relaksu po pracę. Dekoracyjne elementy, takie jak abstrakcyjne obrazy i efektowna tapeta, są nie tylko estetycznym dodatkiem, ale także odbijają światło, dodając pomieszczeniu przestronności.

Dynamika przestrzenna wynika z umiejętnego połączenia kolorów, światła i faktur, co sprawia, że sypialnia, mimo niewielkiego metrażu, wydaje się być przestronna i wielofunkcyjna. Każdy element wnętrza został dokładnie przemyślany, by współgrać ze sobą, tworząc spójną i przyjemną dla oka całość.

Podoba Ci się nasz projekt sypialni?

Chciałbyś porozmawiać o szczegółach?

Zastanawiasz się jak wygląda projekt?

Nasze podejście się sprawdza już od 10 lat.

Klienci doceniają Perspektywa Studio, projektowanie wnętrz Lublin.

Agnieszka
Agnieszka
2023-01-31
Takiego profesjonalnego projektu w życiu nie widziałam, każdy milimetr mieszkania przemyślany w 100%, pomimo moich pomysłów, które były totalną porażką, dopiero Pani Agnieszka, pokazała mi rozsądne rozwiązania. Dziękuję , jeszcze raz dziękuję!
Rafał W.
Rafał W.
2022-06-16
Bardzo polecam współpracę z Panią Agnieszką z Biura Projektowego Perspektywa. W czasie konsultacji dostałem wiele cennych porad. Projekt spełnił moje oczekiwania. Pani Agnieszka na każdym etapie współpracy wykazała się profesjonalizmem i stworzyła przytulne i bardzo praktyczne wnętrze. Jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany, to szczerze i gorąco polecam!
Daniel J.
Daniel J.
2021-12-28
Bardzo polecam usługi i wykonanie projektu wnętrza w Perspektywa Studio: -cena do jakości -wspomniana już wcześniej luźna atmosfera spotkań -miejsce spotkań (osobiście jakieś biuro by mi przeszkadzało - za oficjalnie) Dużo cennych rad które uchroniły nas przed złymi decyzjami. Niestety zgłosiliśmy się za późno z etapem projektowania - najlepiej przed rozpoczęciem budowy wtedy efekt jest najlepszy. Pani Agnieszka służy także pomocą po zakończeniu projektowania i ostatecznym rozliczeniu - co daje duży plus.
Paweł Wielkoliński
Paweł Wielkoliński
2021-12-10
Projekt wykonany profesjonalnie i z dokładnością. Pani Agnieszka spełniła nasze oczekiwania w 110%. Mogliśmy na każdym etapie liczyć na fachowe rady i pomoc. Polecam.
Damian
Damian
2021-11-28
Podejście do klienta, kontakt na najwyższym poziomie. Trafne rady, wszystko wytłumaczone w prosty sposób od A do Z. Starałem się znaleźć jakieś "szpileczki" żeby nie było za idealnie ale nie znalazłem - pełna profeska, luźna atmosfera spotkań i Kobieta z sercem do tego co robi 🙂 Pozdrawiam Aga i dzięki za pomoc ! Polecam z czystym sumieniem
Monika Humieniuk
Monika Humieniuk
2021-04-07
Osoba godna polecenia. Na początku lipca będziemy robić remont domu. Pani Agnieszka wykonała nam projekt bardzo szybko, wszystkie poprawki były nanoszone, zawsze doradza, nie zostawia klienta z problemem, tylko zawsze szuka dobrego rozwiązania. Przy tym jest bardzo miłą osobą. Nie mogę już się doczekać efektu końcowego 😉
Dawid Jacewski
Dawid Jacewski
2021-02-24
Kreatywne podejście do rozwiązań zagospodarowania przestrzeni użytkowej. Polecam!