Projekt sypialni – Forest Mint

Opis projektu:

Wejście do tego sypialnianego azylu ujawnia harmonijne połączenie natury i współczesności. Jasne, pastelowe barwy na ścianach przynoszą spokój, natomiast śmiałe, choć subtelne akcenty kolorystyczne w postaci miętowej tapety z motywem leśnym wprowadzają element natury. Klasyczne meble z lekkim drewna dębowego oraz szafy w głębokim, spokojnym odcieniu zieleni oferują zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Miękkie tkaniny, jak lniane zasłony i pościel w paski, dodają tekstury i głębi. Efektowne oświetlenie tworzy ciepłą atmosferę, a wyselekcjonowane dekoracje, jak kosze rattanowe czy ceramiczne wazony, podkreślają ekologiczny charakter wnętrza. Sypialnia jest przemyślanie zaprojektowana, by spełniać potrzeby nowoczesnego życia, zapewniając przestrzeń do odpoczynku i regeneracji.

Koncepcja projektu wyróżnia się dzięki użyciu naturalnych motywów i tekstur, które łączą wnętrze z otoczeniem zewnętrznym. Przemyślane rozmieszczenie mebli umożliwia swobodne przemieszczanie się, jednocześnie zapewniając dużo przestrzeni do przechowywania. Rustykalne detale w połączeniu z nowoczesnymi elementami tworzą spójny, ale dynamiczny wystrój.

Oprawy oświetleniowe, jak dekoracyjne lampy sufitowe, tworzą miękkie, rozproszone światło, które idealnie komponuje się z żywymi barwami roślin. Dodatkowo, praktyczne oświetlenie punktowe nad łóżkiem zapewnia odpowiednie warunki do czytania. Wykorzystanie ekologicznych materiałów takich jak drewno i tkaniny naturalne podkreśla związek wnętrza z naturą, a zarazem jest odpowiedzią na potrzeby ekologicznie świadomych użytkowników.

Elementy dekoracyjne zostały wybrane z myślą o utworzeniu spójnego obrazu, który jest zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny. Rośliny doniczkowe dodają życia i świeżości, podczas gdy tekstylia z naturalnych włókien przyczyniają się do domowego ciepła. Całość kreuje przestrzeń, która jest nie tylko miejscem odpoczynku, ale również odzwierciedla osobisty styl i świadomość ekologiczną mieszkańców.

Dynamika przestrzeni wyraża się poprzez zrównoważone użycie koloru i formy. Ciepło drewnianych elementów łączy się z chłodem miętowej tapety, tworząc wyważony, ale zarazem intrygujący efekt. Każdy element wnętrza, od ozdobnych półek po funkcjonalne szafy, jest świadomie dobrane, by maksymalizować użyteczność przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego charakteru przestrzeni.

Podoba Ci się nasz projekt sypialni?

Chciałbyś porozmawiać o szczegółach?

Zastanawiasz się jak wygląda projekt?

Nasze podejście się sprawdza już od 10 lat.

Klienci doceniają Perspektywa Studio, projektowanie wnętrz Lublin.

Agnieszka
Agnieszka
2023-01-31
Takiego profesjonalnego projektu w życiu nie widziałam, każdy milimetr mieszkania przemyślany w 100%, pomimo moich pomysłów, które były totalną porażką, dopiero Pani Agnieszka, pokazała mi rozsądne rozwiązania. Dziękuję , jeszcze raz dziękuję!
Rafał W.
Rafał W.
2022-06-16
Bardzo polecam współpracę z Panią Agnieszką z Biura Projektowego Perspektywa. W czasie konsultacji dostałem wiele cennych porad. Projekt spełnił moje oczekiwania. Pani Agnieszka na każdym etapie współpracy wykazała się profesjonalizmem i stworzyła przytulne i bardzo praktyczne wnętrze. Jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany, to szczerze i gorąco polecam!
Daniel J.
Daniel J.
2021-12-28
Bardzo polecam usługi i wykonanie projektu wnętrza w Perspektywa Studio: -cena do jakości -wspomniana już wcześniej luźna atmosfera spotkań -miejsce spotkań (osobiście jakieś biuro by mi przeszkadzało - za oficjalnie) Dużo cennych rad które uchroniły nas przed złymi decyzjami. Niestety zgłosiliśmy się za późno z etapem projektowania - najlepiej przed rozpoczęciem budowy wtedy efekt jest najlepszy. Pani Agnieszka służy także pomocą po zakończeniu projektowania i ostatecznym rozliczeniu - co daje duży plus.
Paweł Wielkoliński
Paweł Wielkoliński
2021-12-10
Projekt wykonany profesjonalnie i z dokładnością. Pani Agnieszka spełniła nasze oczekiwania w 110%. Mogliśmy na każdym etapie liczyć na fachowe rady i pomoc. Polecam.
Damian
Damian
2021-11-28
Podejście do klienta, kontakt na najwyższym poziomie. Trafne rady, wszystko wytłumaczone w prosty sposób od A do Z. Starałem się znaleźć jakieś "szpileczki" żeby nie było za idealnie ale nie znalazłem - pełna profeska, luźna atmosfera spotkań i Kobieta z sercem do tego co robi :) Pozdrawiam Aga i dzięki za pomoc ! Polecam z czystym sumieniem
Monika Humieniuk
Monika Humieniuk
2021-04-07
Osoba godna polecenia. Na początku lipca będziemy robić remont domu. Pani Agnieszka wykonała nam projekt bardzo szybko, wszystkie poprawki były nanoszone, zawsze doradza, nie zostawia klienta z problemem, tylko zawsze szuka dobrego rozwiązania. Przy tym jest bardzo miłą osobą. Nie mogę już się doczekać efektu końcowego ;-)
Dawid Jacewski
Dawid Jacewski
2021-02-24
Kreatywne podejście do rozwiązań zagospodarowania przestrzeni użytkowej. Polecam!