Projekt sypialni – Chałupy

Opis projektu:

Prezentowana sypialnia z fototapetą ukazuje nowoczesne podejście do aranżacji wnętrz, gdzie funkcjonalność spotyka się z odprężającą atmosferą plaży. Neutralna kolorystyka ścian i mebli, składających się na beżowe i brązowe odcienie, tworzy idealne tło dla imponującej fototapety z widokiem plaży, która jest punktem centralnym i wizualnym ucieczką od codzienności.

Wnętrze to odzwierciedla koncepcję minimalizmu, zastosowanego w sposób, który łączy w sobie elegancję i praktyczność. Jasne podłogi i szafy z drzwiami przesuwnymi optycznie powiększają przestrzeń, a delikatne, kremowe zasłony dodają miękkości oraz wpuszczają naturalne światło, które jest kluczowe dla stworzenia atmosfery relaksu i spokoju. Funkcjonalne biurko z ergonomicznym krzesłem umieszczone przy oknie to idealne miejsce do pracy lub nauki, które korzysta z dostępu do naturalnego światła oraz oferuje widok na spokojny krajobraz plaży.

Projekt ten wykorzystuje inteligentne rozwiązania przechowywania i zorganizowaną przestrzeń, co jest szczególnie ważne w sypialniach o ograniczonym metrażu. Białe półki i szafki zapewniają mnóstwo miejsca na niezbędne przedmioty, pozwalając utrzymać porządek i klarowność aranżacji. Łączenie naturalnych tekstur mebli z miękkimi tkaninami pościeli tworzy wygodną, ale i stylową przestrzeń do wypoczynku.

Podoba Ci się nasz projekt sypialni?

Chciałbyś porozmawiać o szczegółach?

Zastanawiasz się jak wygląda projekt?

Nasze podejście się sprawdza już od 10 lat.

Klienci doceniają Perspektywa Studio, projektowanie wnętrz Lublin.

Agnieszka
Agnieszka
2023-01-31
Takiego profesjonalnego projektu w życiu nie widziałam, każdy milimetr mieszkania przemyślany w 100%, pomimo moich pomysłów, które były totalną porażką, dopiero Pani Agnieszka, pokazała mi rozsądne rozwiązania. Dziękuję , jeszcze raz dziękuję!
Rafał W.
Rafał W.
2022-06-16
Bardzo polecam współpracę z Panią Agnieszką z Biura Projektowego Perspektywa. W czasie konsultacji dostałem wiele cennych porad. Projekt spełnił moje oczekiwania. Pani Agnieszka na każdym etapie współpracy wykazała się profesjonalizmem i stworzyła przytulne i bardzo praktyczne wnętrze. Jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany, to szczerze i gorąco polecam!
Daniel J.
Daniel J.
2021-12-28
Bardzo polecam usługi i wykonanie projektu wnętrza w Perspektywa Studio: -cena do jakości -wspomniana już wcześniej luźna atmosfera spotkań -miejsce spotkań (osobiście jakieś biuro by mi przeszkadzało - za oficjalnie) Dużo cennych rad które uchroniły nas przed złymi decyzjami. Niestety zgłosiliśmy się za późno z etapem projektowania - najlepiej przed rozpoczęciem budowy wtedy efekt jest najlepszy. Pani Agnieszka służy także pomocą po zakończeniu projektowania i ostatecznym rozliczeniu - co daje duży plus.
Paweł Wielkoliński
Paweł Wielkoliński
2021-12-10
Projekt wykonany profesjonalnie i z dokładnością. Pani Agnieszka spełniła nasze oczekiwania w 110%. Mogliśmy na każdym etapie liczyć na fachowe rady i pomoc. Polecam.
Damian
Damian
2021-11-28
Podejście do klienta, kontakt na najwyższym poziomie. Trafne rady, wszystko wytłumaczone w prosty sposób od A do Z. Starałem się znaleźć jakieś "szpileczki" żeby nie było za idealnie ale nie znalazłem - pełna profeska, luźna atmosfera spotkań i Kobieta z sercem do tego co robi :) Pozdrawiam Aga i dzięki za pomoc ! Polecam z czystym sumieniem
Monika Humieniuk
Monika Humieniuk
2021-04-07
Osoba godna polecenia. Na początku lipca będziemy robić remont domu. Pani Agnieszka wykonała nam projekt bardzo szybko, wszystkie poprawki były nanoszone, zawsze doradza, nie zostawia klienta z problemem, tylko zawsze szuka dobrego rozwiązania. Przy tym jest bardzo miłą osobą. Nie mogę już się doczekać efektu końcowego ;-)
Dawid Jacewski
Dawid Jacewski
2021-02-24
Kreatywne podejście do rozwiązań zagospodarowania przestrzeni użytkowej. Polecam!