Projekt sypialni – Akwarela

Opis projektu:

Wchodząc do tej sypialni na poddaszu, poczucie spokoju ogarnia mnie niemal natychmiast. Dominujący błękit akwareli na ścianie, przypominający lato nad morzem, jest zarówno uspokajający, jak i ożywczy. Kontrastują z nim delikatne tekstury – miękkie dywany w pastelowych odcieniach turkusu i przytulne pościel w paski, które zapraszają do odpoczynku. Jasne, przestronne wnętrze, rozświetlone przez duże okna dachowe, harmonijnie łączy funkcjonalność z elegancją. Wygodne meble w odcieniach bieli i szarości tworzą otwartą, ale intymną przestrzeń. Z myślą o miłośnikach literatury, zaprojektowałem szerokie regały na książki, które wprowad

zają w pomieszczeniu intelektualny klimat. Przemyślane oświetlenie, zarówno w postaci współczesnych lamp stołowych, jak i dyskretnych opraw sufitowych, podkreśla teksturę i barwy, dodając głębi całej aranżacji.

Koncepcja projektu opiera się na tworzeniu przestrzeni, która jest zarówno funkcjonalna, jak i estetycznie inspirowana naturą. Wykorzystanie naturalnego drewna w meblach i tkanych elementów dekoracyjnych nadaje wnętrzu ciepło i organiczny charakter. Dynamiczny układ pokoju, z biurkiem przy oknie i siedziskiem przy toaletce, zapewnia różnorodność przestrzeni do wypoczynku i pracy.

Kolorystyka wnętrza balansuje pomiędzy spokojnymi odcieniami błękitu i zieleni, a neutralną paletą bieli i szarości, co sprzyja relaksowi i koncentracji. Zastosowane materiały, jak matowe szkło i miękkie tkaniny, podnoszą jakość estetyczną i komfort użytkowania. Wszystkie te elementy razem tworzą przemyślany projekt, który jest zarówno praktyczny, jak i przyjemny dla oka.

Podoba Ci się nasz projekt sypialni?

Chciałbyś porozmawiać o szczegółach?

Zastanawiasz się jak wygląda projekt?

Nasze podejście się sprawdza już od 10 lat.

Klienci doceniają Perspektywa Studio, projektowanie wnętrz Lublin.

Agnieszka
Agnieszka
2023-01-31
Takiego profesjonalnego projektu w życiu nie widziałam, każdy milimetr mieszkania przemyślany w 100%, pomimo moich pomysłów, które były totalną porażką, dopiero Pani Agnieszka, pokazała mi rozsądne rozwiązania. Dziękuję , jeszcze raz dziękuję!
Rafał W.
Rafał W.
2022-06-16
Bardzo polecam współpracę z Panią Agnieszką z Biura Projektowego Perspektywa. W czasie konsultacji dostałem wiele cennych porad. Projekt spełnił moje oczekiwania. Pani Agnieszka na każdym etapie współpracy wykazała się profesjonalizmem i stworzyła przytulne i bardzo praktyczne wnętrze. Jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany, to szczerze i gorąco polecam!
Daniel J.
Daniel J.
2021-12-28
Bardzo polecam usługi i wykonanie projektu wnętrza w Perspektywa Studio: -cena do jakości -wspomniana już wcześniej luźna atmosfera spotkań -miejsce spotkań (osobiście jakieś biuro by mi przeszkadzało - za oficjalnie) Dużo cennych rad które uchroniły nas przed złymi decyzjami. Niestety zgłosiliśmy się za późno z etapem projektowania - najlepiej przed rozpoczęciem budowy wtedy efekt jest najlepszy. Pani Agnieszka służy także pomocą po zakończeniu projektowania i ostatecznym rozliczeniu - co daje duży plus.
Paweł Wielkoliński
Paweł Wielkoliński
2021-12-10
Projekt wykonany profesjonalnie i z dokładnością. Pani Agnieszka spełniła nasze oczekiwania w 110%. Mogliśmy na każdym etapie liczyć na fachowe rady i pomoc. Polecam.
Damian
Damian
2021-11-28
Podejście do klienta, kontakt na najwyższym poziomie. Trafne rady, wszystko wytłumaczone w prosty sposób od A do Z. Starałem się znaleźć jakieś "szpileczki" żeby nie było za idealnie ale nie znalazłem - pełna profeska, luźna atmosfera spotkań i Kobieta z sercem do tego co robi 🙂 Pozdrawiam Aga i dzięki za pomoc ! Polecam z czystym sumieniem
Monika Humieniuk
Monika Humieniuk
2021-04-07
Osoba godna polecenia. Na początku lipca będziemy robić remont domu. Pani Agnieszka wykonała nam projekt bardzo szybko, wszystkie poprawki były nanoszone, zawsze doradza, nie zostawia klienta z problemem, tylko zawsze szuka dobrego rozwiązania. Przy tym jest bardzo miłą osobą. Nie mogę już się doczekać efektu końcowego 😉
Dawid Jacewski
Dawid Jacewski
2021-02-24
Kreatywne podejście do rozwiązań zagospodarowania przestrzeni użytkowej. Polecam!