Projekt łazienki – Paradyż, Afternoon

Opis projektu:

Wchodząc do tej łazienki, od razu czuć przemyślaną harmonię i elegancję. Ściany zdobią płytki z kolekcji Afternoon firmy Paradyż, której szlachetne odcienie szarości w połączeniu z delikatnymi wzorami nadają pomieszczeniu współczesny i luksusowy charakter. Przestrzeń ta doskonale łączy w sobie funkcjonalność z estetyką, co widać w starannie dobranych elementach wyposażenia oraz przemyślanym układzie. Drewniane akcenty, w postaci frontów mebli i ciepłych paneli ściennych, wprowadzają do wnętrza naturalny i przytulny element, tworząc idealne tło dla minimalistycznej ceramiki sanitarnej i lśniących armatur.

Koncepcja projektu opiera się na stworzeniu przestrzeni, która pozostaje w zgodzie z najnowszymi trendami wzornictwa. Kontrast między chłodnymi, ciemnymi płytkami a ciepłem drewna jest świadomym zabiegiem, mającym na celu wywołanie uczucia równowagi i spokoju. Wykorzystanie płytek Afternoon od Paradyż z ich subtelnie zróżnicowaną fakturą dodaje głębi i zainteresowania wizualnego, podczas gdy dyskretny połysk odbijający światło podkreśla wyjątkowość i jakość użytych materiałów.

Oświetlenie zostało zaprojektowane tak, aby akcentować wyrafinowane detale, jak chociażby lśniące powierzchnie płytek i naturalne usłojenie drewna. Kątowe linie oświetlenia LED oraz centralnie umieszczony prysznic z deszczownicą tworzą dynamiczną, a zarazem spokojną atmosferę. Detale takie jak elegancko wyeksponowane kosmetyki, rośliny doniczkowe i proste, ale stylowe dodatki podkreślają luksusowy charakter łazienki, jednocześnie zachowując jej praktyczne aspekty.

Podoba Ci się nasz projekt łazienki?

Chciałbyś porozmawiać o szczegółach?

Zastanawiasz się jak wygląda projekt?

Nasze podejście się sprawdza

Klienci doceniają Perspektywa Studio, projektowanie wnętrz Lublin

Agnieszka
Agnieszka
2023-01-31
Takiego profesjonalnego projektu w życiu nie widziałam, każdy milimetr mieszkania przemyślany w 100%, pomimo moich pomysłów, które były totalną porażką, dopiero Pani Agnieszka, pokazała mi rozsądne rozwiązania. Dziękuję , jeszcze raz dziękuję!
Rafał W.
Rafał W.
2022-06-16
Bardzo polecam współpracę z Panią Agnieszką z Biura Projektowego Perspektywa. W czasie konsultacji dostałem wiele cennych porad. Projekt spełnił moje oczekiwania. Pani Agnieszka na każdym etapie współpracy wykazała się profesjonalizmem i stworzyła przytulne i bardzo praktyczne wnętrze. Jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany, to szczerze i gorąco polecam!
Daniel J.
Daniel J.
2021-12-28
Bardzo polecam usługi i wykonanie projektu wnętrza w Perspektywa Studio: -cena do jakości -wspomniana już wcześniej luźna atmosfera spotkań -miejsce spotkań (osobiście jakieś biuro by mi przeszkadzało - za oficjalnie) Dużo cennych rad które uchroniły nas przed złymi decyzjami. Niestety zgłosiliśmy się za późno z etapem projektowania - najlepiej przed rozpoczęciem budowy wtedy efekt jest najlepszy. Pani Agnieszka służy także pomocą po zakończeniu projektowania i ostatecznym rozliczeniu - co daje duży plus.
Paweł Wielkoliński
Paweł Wielkoliński
2021-12-10
Projekt wykonany profesjonalnie i z dokładnością. Pani Agnieszka spełniła nasze oczekiwania w 110%. Mogliśmy na każdym etapie liczyć na fachowe rady i pomoc. Polecam.
Damian
Damian
2021-11-28
Podejście do klienta, kontakt na najwyższym poziomie. Trafne rady, wszystko wytłumaczone w prosty sposób od A do Z. Starałem się znaleźć jakieś "szpileczki" żeby nie było za idealnie ale nie znalazłem - pełna profeska, luźna atmosfera spotkań i Kobieta z sercem do tego co robi 🙂 Pozdrawiam Aga i dzięki za pomoc ! Polecam z czystym sumieniem
Monika Humieniuk
Monika Humieniuk
2021-04-07
Osoba godna polecenia. Na początku lipca będziemy robić remont domu. Pani Agnieszka wykonała nam projekt bardzo szybko, wszystkie poprawki były nanoszone, zawsze doradza, nie zostawia klienta z problemem, tylko zawsze szuka dobrego rozwiązania. Przy tym jest bardzo miłą osobą. Nie mogę już się doczekać efektu końcowego 😉
Dawid Jacewski
Dawid Jacewski
2021-02-24
Kreatywne podejście do rozwiązań zagospodarowania przestrzeni użytkowej. Polecam!
Dane firmy:


Perspektywa Studio
ul. Powstania Styczniowego 2
20-718 Lublin
NIP: 712 25 03 409
tel: 607 54 24 74
e-mail: biuro@perspektywastudio.pl

poniedziałek–piątek 8:00–18:00

O firmie:

Zajmujemy się
projektowaniem wnętrz
w Lublinie i okolicach.
Tworzymy projekty mieszkań
w blokach, domach jednorodzinnych,
jak i wnętrz komercyjnych.
Udzielamy konsultacji projektanta
u klienta, np.
szybkie metamorfozy wnętrz.